Anna Strunecká
Anna Strunecká

Česká pedagožka, badatelka, publicistka a spisovatelka

Česká pedagožka, badatelka, publicistka a spisovatelka

Varovné signály očkování

  • Varovné signály očkování
Vydáno v roce
ukázka

V knize jsou jasným způsobem vysvětleny mechanismy imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. 

Počet prodaných výtisků: více než 5 000.

Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí.

Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chyběla. Čtenáři najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky MUDr. Ludmily Elekové a legislativní část, kterou zpracovala právnička Ligy lidských práv Zuzana Candigliota podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví. Varovné signály očkování poskytují čtenářům možnost získat informace, které nejsou běžně dostupné a na jejich základě hledat vlastní rozhodnutí.  Autorem předmluvy je Russell L. Blaylock, Theoretical Neuroscience Research, LLC., Belhaven Colledge, Mississippi, USA.

Knihu je možné objednat zde